Tesislerimiz


Atakom LTD Tesisleri 4 ana bölümden oluşmaktadır. Bunlar; İdari, Personel, Depolama ve Bakım bölümleri olarak ayrılmaktadır.

İdari Bölüm:

İdari bölüm şirketimizin ön büro, muhasebe, pazarlama, ithalat, müşteri ilişkileri, arşiv birimleriyle diğer idari birimleri bünyesinde barındıran bölümdür. Tüm çalışmalarımız bilgisayar destekli olup tüm birimlerimiz online olarak birbirine bağlıdır.

Personel Bölümü:

Personel bölümünde şirket çalışanlarımızın çeşitli ihtiyaçlarını gidermek amacıyla tasarlanmış mekanlar yer almaktadır. Personel kafeteryamız, dinlenme alanları, duş vb imkanların bulunduğu özel alanlar bu bölümün içerisinde yer almaktadır.

Depolama Bölümü:

Depolama bölümümüz kuru, soğuk ve dondurulmuş depolama bölümleri olmak üzere üçe ayrılır. Kuru depolama bölümlerimiz paletli istif rafları ile donatılmıştır. Soğuk depolama bölümlerimizde süt ve süt ürünleri depolanırken dondurulmuş depolama bölümlerinde ise dondurma, dondurulmuş sebze ve meyve, dondurlumuş hamur işi ve et ürünleri depolanmaktadır.

Bakım Bölümleri:

Bakım bölümlerinde şirketimiz dağıtım ve pazarlama araçlarının bakımları ile şirketimizin çeşitli birimleri tarafından satış noktalarına sağlanan soğutucu ve dondurucu dolapların bakım ve onarımları yapılmaktadır.